Kaviareň

Kaviareň

Otvorené od 7:30 do 22:00 počas pracovných dní

V City Residence Café Vám ponúkame kvalitnú taliansku kávu LAVAZZA, vynikajúce slovenské vína, rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje, domáce limonády, alebo čerstvé ovocné šťavy. Vyskúšajte našu kaviareň.

Kaviareň

Otvorené od 7:30 do 20:30 počas pracovných dní.

CR Hotel je intimný a elegantný hotel v srdci historických Košíc, ktorý má 8 luxusne zariadených a komfortných apartmánov. Pri vstupe do hotela vás očarí malá hotelová kaviareň s krásnou letnou terasou a detským kútikom.

Príďte si vychutnať atmosféru prebúdzajúcich sa Košíc, v pohodlí zaparkujte na našom súkromnom parkovisku a začnite deň so všetkým, čo k tomu patrí. City Residence Café je štýlová nefajčiarská kaviareň, kúsok od Hlavnej ulice. Spojte príjemne s užitočným a pozvite svojho obchodného partnera na pracovné raňajky do Hotela City Residence. Raňajky majú byť bohaté a taká je aj naša ponuka, z ktorej si vyberie určite každý. 

Raňajky podávame každý pracovný deň od 7:00 – 10:00hod.

 

Tí, ktorí raňajkujú pomenej, si môžu pochutnať na našej lahodnej káve alebo voňavých domácich koláčikoch. Nestíhate raňajky u nás? Nevadi, zavolajte nám a my vám vaše jedlo alebo nápoj radi zabalíme. 

 

Myslíme aj na tých najmenších. V letných mesiacoch sme si pre vaše ratolesti pripravili vonkajší detský kútik s množstvom hier a v prípade nepriaznivého počsia sa môžu zabaviť pri omaľovankách,alebo spoločenských hrách v Kaviarni.  Pre hladné bruška sme si pripravili Detské menu plné zdravých a chutných dobrotiek. Ponúkame vám taktiež možnosť usporiadať detskú párty,alebo stretnutie s kamarátmi v priestoroch Kaviarne alebo na letnej terase. Prežite krásne chvíle plné radosti, smiechu a vynikajúceho občerstvenia.

 

Ak hľadáte komorný priestor na Vaše obchodné stretnutie či školenie, firemný večierok alebo teambuilding, v priestoroch kaviarne si môžete prenajať súkromný salónik, kde nebudete nikým a ničím rušený. V letných mesiacoch určite uvítate príjemnú zmenu a netradičné pracovné prostredie na letnej terase.

Plánujete v blízkej budúcnosti rodinnú oslavu, jubileum alebo svadbu? V City Residence hoteli ste na správnom mieste. Priestor Kaviarne je vhodný pre 30 ľudí, je plne klimatizovaný a svojím komplexným vybavením poskytuje služby na najvyššej úrovni. Zostavte si menu z našej bohatej ponuky, alebo nechajte výber jedla a výzdoby na nás a užívajte si svoj sviatočný deň naplno.

 

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte prostredníctvom emailu na : info@cityresidence.sk ,alebo na tel.čísle: +421 918 468 278 každý pracovný deň od 7:30-16:30.

 

Otvorené od 7:30 do 20:30hod. počas pracovných dní

Parkovanie aj pre hostí kaviarne zdarma!
Kaviareň je klimatizovaná.

Parkovanie aj pre hostí kaviarne zdarma!
Kaviareň je klimatizovaná.