Pre firmy

Firemné akcie, školenia, oslavy Služby v City Residence sú výnimočné, hotel patrí dlhodobo medzi najlepšie hodnotené hotely v Košiciach a aj napriek tomu je cenovo dostupný. Predstavuje tak perfektné miesto pre obchodné stretnutie.

Ak hľadáte komorný priestor na Vaše obchodné stretnutie či školenie, City Residence Hotel je tým správnym miestom. S polohou v centre Košíc, hotelovým parkoviskom a kvalitnými službami, sa Hotel City Residence stal obľúbeným miestom pre uzatváranie obchodných stretnutí.  Ponúkame Vám priestory Kaviarne pre max.25 osôb, alebo útulný salónik pre 10 osôb s variabilným usporiadaním. V letných mesiacoch určite uvítate príjemnú zmenu a netradičné pracovné prostredie na letnej teraske pre cca 20 ľudí.

 

Parkovanie pre účastníkov školenia je bezplatné na našom hotelovom parkovisku, ktoré sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela.

 

K dispozícií Vám bezplatne pripravíme technickú podporu (dataprojektor, notebook) premietacie plátno, flipchart, bezdrôtové wi-fi pripojenie a písanie potreby.

 

Na požiadanie Vám pripravíme chutné občerstvenie. Vyberte si z našej ponuky Coffe breakov, alebo si zvoľte vlastný výber občerstvenia. Začnite svoj pracovný deň neformálnymi raňajkami s Vašimi spolupracovníkmi.  Obed pre účastníkov školenia zabezpečujeme v Reštaurácií, ktorá sídli v rovnakej budove. Obed zahŕňa polievku, hlavné jedlo, dezert a minerálku. V prípade záujmu Vám na našej hotelovej terase radi zorganizujeme večernú grilovačku ako príjemnú bodku za pracovným dňom.

OSLAVA

CITY RESIDENCE

SVADBA

CITY RESIDENCE

PROMÓCIE

CITY RESIDENCE

Radi Vám predstavíme naše priestory
a zodpovieme vaše otázky.