Naše služby

Baby friendly

V Hoteli City Residence radi privítame aj tých najmenších. Pre Vaše ratolesti radi zabezpečíme detskú postieľku, stoličku a vaničku, Toy box plný hračiek, omaľovanky a spoločenské hry. Na požiadanie zabezpečíme opatrovateľské služby.

Pet friendly

Vychované psíky a mačky sú u nás viac než vítané. Pre vašich domácich miláčikov pripravíme misku s vodou, pamlsky a hygienické vrecúška. Na požiadanie Vám zabezpečíme veterinára, alebo venčenie Vášho miláčika. Poplatok za domáce zvieratko je 5,-€/pobyt a 100% sumy venujeme útulku Malá Farma pri Košiciach.

Eco friendly

Aj napriek tomu, že v Hoteli City Residence poskytujeme našim hosťom prvotriedny servis, snažíme sa taktiež pristupovať šetrne k životnému prostrediu, na základe čoho sme prijali niekoľko nových ekologických opatrení a zaviedli tzv. Zelený program.

Pillow menu

V Hoteli City Residence Vám radi poskytneme komfort najvyššej triedy. Okrem klasických vankúšov, ktoré nájdete na každom apartmáne, si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Ak sa po svojom pobyte rozhodnete, že vybraný vankúš musí byť Váš, objednávku vybavíme za Vás a vankúš doručíme až k Vaším dverám.

Raňajkový balíček

Všetci dobre poznáme ranný zhon pred prácou alebo obchodným stretnutím. Nestíhate hotelové raňajky? Nevadi, radi vám pripravíme raňajkový balíček,kt.vás naštartuje a poskytne všetky potrebné živiny pre dostatok energie na celý deň. Naše raňajkové balíčky sú perfektnou voľbou ak máte skorý odlet z Košíc, nabitý harmonogram, alebo si len chcete oddýchnuť, dobre sa vyspať a vychutnať si neskoré raňajky v pohodlí apartmánu.

Starostlivosť o zdravie

Diagnostika / liečba / fyzioterapia / regenerácia

Ste na správnom mieste. Sme centrum modernej neinvazívnej diagnostiky a terapie. Ponúkame Vám nové presné technológie, ktoré odhalia aj tie najmenšie hrozby. Vieme odhaliť zvýšené riziko srdcovej príhody, včas lokalizovať patogénne rakovinotvorné bunky, či zápalové procesy.

Vybavenie apartmánov

Vyskúšajte naše luxusné apartmány. Apartmánový hotel CITY RESIDENCE v centre Košíc Vám ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie v ôsmich luxusných a plne klimatizovaných apartmánoch s rozlohou až 140 m2. V CITY RESIDENCE nájdete prvý inteligentný apartmán v Košiciach.

APARTMÁNY

Televízia

S PLOCHOU OBRAZOVKOV

Sauna

SÚKROMNÁ

Vírivka

RENTAL

Biokrb

KING SIZE

WELCOME DRINK

WIFI

PARKOVISKO

ÚSCHOVŇA BATOŽINY

ROOMS

Nadštandardné služby

Minibar

Čistiareň odevov

Letiskový odvoz

Pranie a žehlenie

Masér a vizážistka

Babysitting

Bohatá ponuka hotelových služieb aj pre najnáročnejších.