Služby

V Hoteli City Residence sa snažíme zabezpečiť maximálny komfort s prihliadnutím na individuálne potreby každého hosťa. Naším cieľom je aby ste sa u nás cítili ako doma, preto neustále zlepšujeme naše služby a prinášame rôzne novinky.

 

Pillow menu

V Hoteli City Residence Vám radi poskytneme komfort najvyššej triedy.

Čítať viac

Okrem klasických vankúšov, ktoré nájdete na každom apartmáne, si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Ak sa po svojom pobyte rozhodnete, že vybraný vankúš musí byť Váš, objednávku vybavíme za Vás a vankúš doručíme až k Vaším dverám. 

Baby friendly

V Hoteli City Residence radi privítame aj tých najmenších.

Čítať viac

Pre Vaše ratolesti radi zabezpečíme detskú postieľku, stoličku a vaničku, Toy box plný hračiek, omaľovanky a spoločenské hry.  Na požiadanie zabezpečíme opatrovateľské služby.

Eco Friendly

Aj napriek tomu, že v Hoteli City Residence poskytujeme našim
hosťom prvotriedny servis, snažíme sa taktiež pristupovať šetrne k
životnému prostrediu, na základe čoho sme prijali niekoľko nových
ekologických opatrení a zaviedli tzv. Zelený program.

Čítať viac

  • Na každom apartmáne môžu nájsť hostia informáciu o tom, že uteráky a posteľné prádlo vymieňame na požiadanie
  • snažíme sa čo najviac používať ekologicky nezávadné spôsoby pri čistení priestorov hotela(čistenie parným čističom) a znížiť tak chemické  prostriedky na minimum
  • na každom apartmáne si hosť môže regulovať klimatizáciu a kúrenie samostatne
  • snažíme sa čo najviac obmedziť používanie výrobkov na jedno použitie, požívame veľkospotrebiteľské balenia a návratné obaly
  • v hoteli používame žiarovky s predĺženou životnosťou
  • na rýchle presuny po meste odporúčame naše bicykle, ktoré poskytujeme ubytovaným hosťom zdarma
  • požitý textil venujeme charite
  • hotel City Residence je nefajčiarsky

Pet friendly

Vychované psíky a mačky sú v Hoteli City Residence viac než vítané.

Čítať viac

Pre vašich domácich miláčikov pripravíme na apartmán misku s vodou a pamlskami a taktiež hygienické vrecúška na exkrementy. Na požiadanie Vám zabezpečíme služby veterinára, alebo venčenie Vášho domáceho miláčika.

Poplatok za domáce zvieratko je 5,-€/pobyt, z ktorých Hotel City Residence venuje 100%  útulku Malá Farma pri Košiciach.

Starostlivosť o zdravie

Čítať viac

Ste na správnom mieste. Sme centrum modernej neinvazívnej diagnostiky a terapie. Ponúkame Vám nové presné technológie, ktoré odhalia aj tie najmenšie hrozby. Vieme odhaliť zvýšené riziko srdcovej príhody, včas lokalizovať patogénne rakovinotvorné bunky, či zápalové procesy. Novou metódou fungujúcou na princípe prúdenia molekúl oxidu dusnatého, nazývanou Vitare NO-terapia, liečime nehojace sa rany, reumu, paradentózu, psoriázu, ekzém, úrazové stavy, syndróm diabetickej nohy, bercove vredy a iné.. Vitare

Golf

Čítať viac

Na Alpinku je to „kúsok“. Len 8km (cca 15 min.) autom z centra Košíc. Nachádza sa mimo hlavných ťahov, a tak nebudete mať problém s frekventovanou dopravou. Disponuje skúseným profesionálnym tímom, troma profesionálnymi trénermi, dlhoročnými skúsenosťami, výborným, nie len športovým zázemím. Každé ihrisko si vyžaduje roky práce a údržby, aby jeho greeny boli na dobrej úrovni. Ihrisko na Alpinke, je po 5-tich rokoch novodobej prevádzky, vyslovene v najlepšej kondícii. 9 Jamkové ihrisko je kratšie, avšak náročné na presnú hru. Svojim charakterom je však ideálne práve pre začiatočníkov, alevýborne si tu zahral aj golfový profesionál Európskej túry PGA. Viac ako 300 členov v klube znamená, že vždy si budete mať s kým zahrať. Golf Aplinka

Biliard

Bicykle
Ostatné hotelové služby:

welcome drink, fľaša kvalitného vína, kávový a čajový servis, raňajky na apartmán, kopírovanie, fax a tlač dokumentov, expres check in/out, privátne parkovisko ,domáca a zahraničná tlač, fén, DVD požičovňa, WIFI pripojenie, denný upratovací servis,žehlička a žehliaca doska, občerstvenie, 15% zľava na konzumné v hotelovej kaviarni, biliard, požičovňa bicyklov, hotelový doktor, úschovňa batožiny, úschovňa cenností, rezervácia a kúpa vstupeniek a lístkov na podujatia, sprostredkovanie zapožičania osobného automobilu, sprostredkovanie taxi transferu.

 

Nadštandardné platené služby:

minibar, čistiareň odevov, odvoz z letiska a staníc do hotela, pranie a žehlenie, izbová služba, masér a vizážistka, babysitting.